Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1253 Kez Okundu

Bekaretim Sünnetsiz Yarakla Bozuldu – Gay Hikaye

Bekaretim Sünnetsiz Yarakla Bozuldu – Gay Hikaye

45 yaşında, çokuluslu bir şirkette başarılı kariyeri olan yöneticiyim. 7-8 yıl öncesine kadar sadece kadınlarla ilişkiye giriyordum. İyi görünümlü ve kariyer sahibi olduğum için çekici kadınlarla birlikte olmakta zorluk çekmiyordum. Ama içimde sürekli değişiklik arayışı, yeni bir şeyleri denemek arzusu vardı. Arada bir eşcinsel sitelere, hikayelere bakıyordum. Bir süre sonra eşcinsel erkeklerle chatleşmeye başladım, ama onlarla buluşmak için bir türlu cesaretimi toplayamıyordum.

Yurtdışı seyahatlerimin birinde birkaç içkiden sonra cesaretimi toplayıp zincirimi kırmaya karar verdim ve uzun süredir yazıştığım yabancı birini aradım. Yarım saate kadar otele geleceğini söyledi. Hemen duşa girdim, yıkanıp çıktım ve beklemeye başladım. Dakikalar geçmek bilmiyor, yüreğim dışarı çıkmak istercesine çarpıyordu.

Odamın kapısı çalındığında ise ayaklarım birbirine dolaştı. Kapıyı açtığımda kendini tanıttı, “Hoşgeldin!” dediğimde bana sarılıp benimle içeri yürüdü. Onun doğallığı ve sakinliği beni de biraz rahatlattı, ama kalbim inanılmaz bir hızla atıyordu.

Yatağın kenarında önce biraz oturduk konuştuk, hafifçe dokunuyorduk sadece. Ona ilk olacağını söylediğimde, merak etmememi, rahat olmamı söyledi. Nitekim sonunda onun fazlasıyla haklı olduğuna karar verdim…

Elim yavaş yavaş bacak arasına kaydığında inanılmaz büyük bir yarakla karşılaştım. Yavaş yavaş birbirimizi soyduk. O dudaklarını boynuma, göğüslerime, vücudumun her noktasına değdirdikçe inanılmaz heyecanlanıyor, ama yavaş yavaş kendimi olayların akışına bırakıyordum. Onu tamamen soyup boxer ile bıraktım. Yavaş yavaş vücudunu ellerim dudaklarım ve dilimle keşfe başladım. Boxerini çıkartarak yarağını serbest bıraktığımda ise, yarağının yarı kalkık hali bile benimkinden oldukça büyüktü. Bacak arasını, taşaklarını yalamaya ve okşamaya başladım. Hayatımda ilk kez çekeceğim sakso için sabırsızlanıyordum…

Sonra yarağının gövdesini alttan üste doğru yalamaya ve okşamaya başladım. Sünnetsiz yarağın ucuna dil darbeleri attıkça kafası ortaya çıkmaya başladı ve deli gibi emmeye başladım. Erkeğim zevkten inledikçe ben de daha çok zevk alıyor, yarağını gırtlağımdan içeri daha da derinlere alıyordum. Ağzıma boşalma anını hemen hissetmek istiyordum, ama erkeğim beni yavaşça yukarı çekip, ilkini böyle yaşatmak istemediğini söyledi.

Beni yatırıp yavaşça uzerime uzandı ve dudaklarımız, dillerimiz birleşti. Elleri vücudumum her yerindeydi. Boynumu yalamaya başladığında ben resmen inliyordum. Vücudumun her noktasını kesfettiği bir saat boyunca ince ince inledim, ta ki diliyle götümün deliğine darbeler vurmaya başlayana dek. O anda inlemelerim artarak daha da yoğunlaştı. Artık zevkten titriyordum, dayanacak halim kalmamıştı. Yarağını götümün içinde istiyordum.

Çok şefkatli davranıyordu. Beni yan yatırdı ve kendisi de arkama yattı. 66 (kaşık) pozisyonunda idik. Kocaman yarağının başını çok yavaş ve hiç acele etmeden alıştıra alıştıra soktu götüme. Bu arada beni sürekli öpmeye ve iltifat etmeye devam ediyordu. Odama gelmesi ve sevişmeye başlamamızın üzerinden bir saat geçmişti. Deliğimi alıştıra alıştıra, küçük gitgellerle yarağını yarısına kadar sokmuştu götüme. Canım acıyordu, ama aldığım zevk onu fazlasıyla bastırıyor, sürekli inliyor, ona ne kadar harika olduğunu söylüyordum. Gerçekten de harika sevişiyordu. “Nolur artık hepsini sok içime!” diyordum ama dinlemiyordu…

Bir anda köküne kadar geçirdiğinde gözümde şimşekler çaktı ve elimde olmadan bağırdım. Erkeğim ise, “İstersen çıkabilirim, bırakabilirim!” dedi. Ama ben cevap olarak sadece, “Kıpırdama!” diyebildim. Halen sarhoş gibiydim. Bir dakika kadar sonra kalçalarımı hafiften oynatarak, yarağının içimde küçük daireler çizmesini ve ardından da girip çıkmasını sağladım. Biraz daha alışınca kalçalarımı oynatmayı hızlandırdım ve yarağın giriş çıkışlarını daha uzun vuruşlara çevirdim. Zevkten bacaklarım titriyordu ve erkeğim de zevkten inlemeye başlamıştı. O da hareketlenmiş, götüme girişleri darbelere dönüştürmüştü. Hızlandıkça hızlanıyordu. Bense, “Daha hızlı sik!” diye inliyordum…

Kaşık poziyonunda olduğumuzdan onu göremiyordum, halbuki ilk orgazmı yaşarken birbirimizin yüzünü görmemizi istiyordum. “Bir saniye dur!” diyerek kalktım. Onu sırtüstü yatırıp üste geçtim. Artık yönetim bendeydi. Kocaman yarağı elimle götümün deliğine hizalayıp milim milim üstüne oturdum. Önce yavaş yavaş otourup kalktım, sonra hızlandım. Üstünde zıplıyordum adeta. Götüm yırtılıyor gibiydi, ama bir okadar da zevk alıyordum. Deli gibi inliyorduk ikimiz de. Ellerim göğüslerinde, bacaklarında ve taşaklarında geziyordu…

Bir anda doğrulup oturma pozisyonuna geldi ve dudaklarıma delice yapıştı, dillerimiz birbiriyle çılgınca sevişiyordu. Sırtımdan ter boşalıyor, başım bilinçsizce sağa sola savruluyordu. Çıkardığım inleme sesleri çığlıklara dönüşmüştü…

Sevişmeye başlamamızın üzerinden iki saat kadar geçmişti. Birden bağırarak içime boşalmaya başladı. Adeta içime patlamıştı. Boşalması bitince yarağını içimden çıkarmadı ve ikimiz de ter içinde öpüşmeye, sarılmaya devam ettik. Bana, “İlk ilişkin olması mümkün değil, inanılmaz sevişiyorsun!” dedi, ama ilk kez sikildiğim yüzde yüz gerçekti. Onun beni inanılmaz tahrik edip tetiklemesiyle kontrölümü tamamen elden bırakıp içgüdülerimle hareket etmiştim.

Beraber duşa girdik ve orada öpüşmeye devam ettik. Sonra öperek aşağı indim. Götümün bekaretini inanılmaz bir zevk vererek alan bu güzel yarağın hakkını vermek istiyordum. Yarağının başını önce öpüp ardından dil darbeleri atmaya başladım. Yarağı kalkınca onu yatağa götürüp yatırdım. Taşaklarını ağzıma alıp emiyordum. Sonra yarağının gövdesini yaladım ve ağzıma zor sığan yarağının başını ağzıma alıp büyük bir zevkle emmeye başladım. Bir yandan da baş ve isaret parmağımla yarağın gövdesine daireler çizerek masaj yapıyordum. Diğer elim de taşakları ve vücudunda gezinirken, “Harikasın, muthişsin, bu senin ilkin olamaz!” deyip duruyordu. Bir süre sonra konuşmaları inlemelere dönüştü ve ağzıma ilk patlamayı yaşadım. Tadı biraz tuhaf geldi, ama zevk sarhoşluğuyla döllerin bir kısmını yuttum.

Yarağı sertliğini kaybetmeden beni sırtüstü yatırdı. Önce bacaklarımı omuzlarına alıp yarağını götüme soktu. Sonra bacaklarımı indirdi ve içimdeyken üzerime uzandı. Aynı anda hem götümü sikiyor, hem de öpüşüyorduk. Başta bacaklarımı yanda tutarken bir süre sonra bacaklarımı onun beline doladım ve kalçalarından bastırarak, “Daha hızlı sik, daha sert sik!” diye yalvarmaya başladım. Ter içindeydik…

Yarım saat kadar böyle devam ettikten sonra beni köpek pozisyonunda sikmesini istediğimi söyledim. Beni domaltıp belimden bastırdı ve götüme girdi. O yavaş yavaş girip çıkarken ben de kalçalarımla daireler çizerek içimdeki yarağın her noktama değmesini sağlıyordum. Bir süre sonra onun giriş çıkışlarıyla birlikte ben de kalçalarımı ileri geri hareket ettirmeye başladım. Zevkten gözlerim kararıyordu, “Hadi daha sert sik, parçala beni!” deyip duruyordum. Onun da inlemeleri yükselmişti.

Birkaç gidiş gelişten sonra boşalacak gibi olmasına rağmen 15 dakika bu tempoda götümü sikmeye devam etti. Bacaklarımı hissetmiyordum artık, adeta uyuşmuşlardı. Zevkten bağırmaya başladığında o muhteşem yarağı götümden çıkarıp ağzıma aldım ve olabilecek en hızlı şekilde sakso çektim. Bir dakika kadar sonra çığlıklarla ağzıma boşaldı. Bu sefer döllerin hepsini yuttum. Yarağı ağzımdan çıkarmadım, birkaç dakika emmeye öpmeye ve dilimle ufak darbeler atmaya devam ettim. Yarağı sertliğini kaybedince yatağa uzanıp öpüşmeye basladık ve o yine, “Sen kesinlikle bakire olamazsın, bu senin ilk seferin olamaz!” deyip duruyordu.

Uyumadan önce bir kez daha sikti beni, tam iki saat boyunca her pozisyonda götümü ve ağzımı keşfetti. Yorgunluktan ayaklarım titrerken uyuyakaldık.

Sabah ilk ben uyandım. Gözüm hemen inik haliyle bile muhteşem duran inik sünnetsiz yarağına takıldı. Yarağını ağzıma alarak uyandırdım ve çılgınca sevişmeye devam ettik. O gün Türkiyeye dönmem gerekirken kalışımı bir gün daha uzattım ve ertesi akşama dek devam ettik.

Onunla 5 kez daha haftasonu geçirdim. Herbiri muhteşemdi, bir dakikasını bile boşa geçirmiyorduk. 4 yıldır onun bulunduğu ülkeye gidemiyorum. Arada farklı iki kişi ile tek seferlik beraberliğim daha oldu, ama ikisi de tam bir hayal kırıklığıydı. O nedenle 4 yıldır kimse ile olmadım.