Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 1715 Kez Okundu

Tecavüz ettiler – Gay Hikaye

Tecavüz ettiler – Gay Hikaye

Yazlıktaki arkadaşım beni kötü kandırdı.Ergenliğimin en hareketli yıllarında gay olduğumu fark ettim ve etrafımdaki azılı ergenlerin aletleri hiç ağzımdan eksik olmadı. Beni bu hale getiren ve açılışı yapan arkadaşım Metin’le olan anımı anlatacağım. Okullar kapanmış ve her yaz olduğu gibi dedemin Kuşadası’nda olan yazlık evine gitmiştim. Oradaki arkadaşlarımla bu sene pek iyi anlaşamıyordum çünkü hepsinin dilinde kızlar ve “kime çıkma teklif etsem” gibi muhabbetler vardı. Ergenlik hepimizin başına vurmuştu ama benim beklentim başkaydı, sadece ne aradığımı tam olarak bilmiyordum. Artık çocuk değildik ve akşam 12ye kadar sokakta kalmamıza izin veriyorlardı. Bir akşam Metin ve ben bira içmeye karar verdik, daha doğrusu Metin ikişer tane bira aldı ve içeceğimizi söyledi. Biz de sahildeki şezlonglara uzanıp içmeye ve konuşmaya başladık. İkinci biranın sonuna doğru ikimiz de çakırkeyfin biraz ötesindeydik, çok eğleniyorduk. Metin 31 çekelim mi dedi, etrafta ışık ya da herhangi biri olmadığı için kabul ettim.
Metin turuncuya yakın sarışın saçları ve kılları, uzun boyu ve güneşten pembeleşmiş teniyle gerçekten de hoş gözüken biriydi. İkimiz de aletlerimizi çıkardık, benim karanlıkta görebildiğim kadarıyla epey büyük ve kıllı bir aleti vardı. Benim “pipi” sayılabilecek ve yeni 31 çekmeye başlamış ergen halimin yanında o gerçek bir erkek sayılırdı.Metin bir anda bana ” hadi birbirimize çektirelim” dedi ve hiç tereddüt etmeden onunkini elime aldım. Birbirimize 31 çektirirken bana ” ben yalarsam sen de yalar mısın” diye sordu, haliyle evet dedim. İlk kez birisinin ağzına veriyordum ve çok zevkliydi, sıra bana geldiğinde daha büyük bir zevk aldım. Metin’nin aletinin başı epey kalındı, taşşakları kıllı ve çok hoş, erkeksi bir kokuya sahipti. Kafamı tutup kasıklarına bastırıyor, dudaklarıma ve burnuma Metin’in sert ve kıvırcık sik kılları değiyordu. Onun erkekliğinin kokusunu derin derin içime çekerken bir yandan da toplarını elliyor ve pornolarda gördüğüm şeyleri yapmaya çalışıyordum. Çok geçmeden Metin boşalacağını söyledi ve onun aletini ağzımdan çıkartıp 31 çektirerek boşalttım.Aradan birkaç gün geçmişti ve Metin beni evlerinin boş olduğunu söyleyerek arka sokağımdaki evine çağırdı. Heyecandan ve mutluluktan koşarak gittim, tekrar aynı şeyi yapacağımızı düşünüyordum. Metin’in yüzünde farklı ve sert bir ifade vardı, içimden bir his de çıkıp gitmemi söylüyordu ama hiçbir şekilde bunu yapmaya niyetim yoktu. Metin aletini çıkartıp sallamaya başladı “özledin mi bunu” diyerek kafamı çekti, bu kadar sert olması biraz hoşuma gitti doğrusu. İlk kez gün ışığında onun sikini görüyordum, turuncuya çalan kılları ve kocaman topları çok güzel gözüküyordu. Aletini iştahla emerken bir anda odaya yazlıktaki serseri tiplerden Emrah girdi ve ” lan harbiden ibneymiş bu çocuk” diyerek bana sert bir tokat attı.
Ben ne olduğunu anlamadan üstüme çullanıp beni yere yatırdı ve dediklerini yaparsam canımın yanmayacağını ve bunların aramızda kalacağını söyledi. Emrah güneşten kapkara olmuş, gemilerde ve teknelerde çalışmaktan da ister istemez kaslanmıştı. 19 yaşında olmasına rağmen kılları ve sakalları epey yoğundu. O an ağlamaya başladım çünkü beni öldüreceğini falan sandım, meğer tek niyeti beni sikmekmiş.Metin ve Emrah beni tamamen soydu, dizlerimin üstünde Emrah’ın kalın ve ter kokan aletini yalamaya başladım. Ağlama lan ibne diyip kafamı bastırdı, nefesim kesildi ve gözlerimden daha çok yaş geldi. Ben korkudan titrerken Metin arkama geçip deliğime tükürdü, parmaklamaya başladı. Canım çok acıyordu ama bana bir şey yapacaklarından korktuğum için ses çıkaramadım. Metin beni yüz üstü yatırdı ve tüm ağırlığını üstüme verdi, bu sırada kafamı kaldırıp aletini ağzıma sokan Emrah da son hızda kafamı sikiyordu. Hiç beklemediğim bir anda inanılmaz bir acı hissettim ve gözlerim karardı, Metin aletinin büyük bir kısmını deliğimi parçalayarak sokmuştu bile. Daha çok ağlamaya başladım ama Emrah’ın tokadıyla kendime geldim. Bir süre sonra zevk almaya başladım ama çok korktuğum için belli edemedim. Beni akşam üstüne kadar sırayla birkaç kere siktiler ve sonlara doğru ben de istekli bir şekilde onlara kendimi sundum. Yazın devamında her yerde sikildim ve onların döllerini yuttum.