Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1294 Kez Okundu

Babamın Koca Yarrağı – Seks Hikayeleri

Babamın Koca Yarrağı – Seks Hikayeleri

Slm dostlar ben can başımdan geçen bir vakaı anlatmak istiyordum size. Ben gay olmayı çok istiyorum, kimi zaman bu rüyalarıma giriyor ve rüyamda götümü siktirmediğim erkek kalmıyor. Doğal olarak bu kadar arzulu olunca gay olmak kaçınılmaz olur. Sonunda istediğimi oldum da fakat eylemsiz değilim. Şu sıralar götten yiyecegim yarrak bulamıyorum, göt deliğim hayvanlar şeklinde yarrak yiyecek için yanıp tutuşuyor fakat ne yazıkki beni şöyle evire çevire sikecek birini denk getiremiyorum. Neyse ben vakaya geçiyim sizleri daha fazla bekletmeden.

Bir gün banyoya girdim, yine tüm gay arzularım üzerimdeydi, cam pencereli duşakabın şeklinde bir banyomuz var, kısmen kapalı şu demek oluyor ki. Banyoda sık sık sabunlu göt deliğimi parmakladım, sabunlar götümü yaksada kendime dur diyemiyordum ve her fırsatta götümü parmaklamaya devam ettim. Sonunda işim bittikten sonrasında banyodan çıktım. Haliyle çıplak çıktım tabi, evde kimse yok diye. Sonrasında babam beni izliyormuş bilincinde değildim. Üzerimi giymek için bornuzumu çıkarttığımda bir kaç dakika önce parmakladığım götümde ortaya çıkıverdi.

Babama yuvarlak götümü sergiledim, onun arkamda olduğumdan hiç haberim yoktu, sonra döndüm baktım babam arkamda ve gülümsüyor bende ona gülümsemeye başladım. Aniden babama götümü siktirmeyi düşünmeye başladım, bunu düşünürken bir taraftanda eğilerek babama göt deliğimi göstere göstere üstümü giymedim. Üzerimi giydikten sonra babama tekrar bakmış olduğumda gitmişti, derhal odasına gittim bakalım ne yapıyor diye. Odada benim götümü düşünerek 31 çekiyordu, ben yanına gittiğimde derhal yarrağını gizledi fakat emin olun o koca yarrak sanki şortunu delecek gidi duruyordu. Öyle azgındım ki hiç sözı kıvırmadan babama dedim çok mu güzeldi diye oda gülümseyerek evet karı gibi götün var, sikmek istiyorum dedi. Ben de istiyorsan sik baba dedim ve yarrağına yapıştım.

Bir yandan yarrağını avuçlarken bir taraftan da yarağını dışarı çıkartmaya çalışıyordum. Babamda bu sırada rahat durmuyordu ve götümü avuçlayarak oofff ne güzel götün var senin diyerek okşamaya devam ediyordu. Sonucunda sikini dışarı çıkarttım ve babama 31 çekiyorum. Yüzüme karşı bir süre otuzbir çekmeye devam ettim ve nihayetinde brazzers porno  ile babamı nihayet boşaltım. Spermleri ağzımın içindeydi. Hepsini yuttum. Sonrasında babam götümü elledi, bende onun gözü önünde yavaşça kilotu çıkardım, götü mü yalamak üzere domalttı beni, yarragını öyle bi soktu ki gaslımden yaş geldi. Sonrada rahatladım ve zevkten inlemeye başladım, babama hadi aşkım demeye başladım, içime boşal dedim. Orospun olmak istiyorum, paramparça et göt deliğimi ve içime boşal diye inliyordum. Nihayetinde babam boşaldı götüme, sonrasında sert bir şaplak attı. Götüm kıpkırmızı olmuştu. Beni yüzüstü yatırdı ve üstümde kaldı öyle, biraz sonra üstüne çıktım ve yarrağını yine sertleştirip üzerine oturdum. Bir taraftan zıplarken bir yandan götümün acısı ile inliyordum. Yeterince zıpladıktan sonrasında boşaldı götümün içine, her yerim döl olmuştu. Babam boşaldıktan sonra yarrağı indi ama ben yalamaya devam etim. Sonrasında banyoda geçinmek üzere banyoya geçtik.

Önce götümü tokatladı, şap şap ediyor götümün yanakları. Öyle şevke vuruyordu ki derhal sertleşti tekrar. Aynanın karşısında götümü sikmeye başladı fakat bu kısa süre gelmiştü çünkü öyle hızlı sikti ki derhal ikimizde boşaldık. Şimdi boş zamanlarımda mastürbasyon yapıyorum, canım isterse götümü ona feda ediyorum. Ben artık onun oldum ve boş buldukça sikmeye çalışıyor, bazen istemediğimde babam bana tecavüz ediyor. Başka hikayede de tecavüzünden söz edeceğim. BÜYÜK KÜÇÜK HEPİNİZİN SİKİNDEN ÖPERIM