Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 992 Kez Okundu

Karımın Götüne Otuzbir Çekti

Karımın Götüne Otuzbir Çekti

Merhaba 31’ciler, ben Adanadan Sinan. 10 yılık evliyim. Karımla seks konusunda pek bir problemimiz yok. Geçen yaz çadır kampına gidip, bir çadır kiraladık. Ben plajda havluyu sermiş güneşlenirken, karım tek başına kumsalda deniz kabuğu topluyordu. Toplarken domalıyor, doğal olarak bikinisi götüne giriyor ve çok sexy duruyordu. Karım eğilip eğilip kalkarken, az ileride 20 yaşlarında bir gencin karımın götüne baktığını gördüm. Genç, 2-3 dakika kadar izledi karımın götünü, sonra soyunma kabinine doğru gitti. Sikinin patlamak üzere olduğu mayosundan belli oluyordu. Emindim ki karımın götünü hayal ederk Otuzbir çekecekti. Çaktırmadan ben de soyunma kabinlerine doğru gittim. Evet, tam tahmin ettiğim gibi, gencin girdiği kabinden ‘şak şuk şak’ Otuzbir çekme sesleri geliyordu.

Nedense bu beni çok tahrik etti, benim de sikim kalkmıştı. Ordan hemen ayrıldım ve karımın yanına gittim, karımı aldım çadıra götürdüm, bir güzel siktim. Karım şaşırmıştı, “Herif ne oldu sana böyle, gündüz gündüz niye azdın bukadar?” diye sordu. Ben de olanları anlattım. Karım, benim bu olaya kızmadığımı, aksine bu olayın beni heyecanlandırıp azdırdığını görünce daha da şaşırdı. Ama bu olay yeni başlangıçlara vesile oldu. Karımı her siktiğimde, “Karıcığım senin amına götüne bakarak Otuzbir çeksinler!” gibi laflar söyleyerek tahrik oluyordum. İşin ilginç yanı, ben böyle konuştukça, karım da en az benim kadar azıyordu.

Belli bir zamandan sonra, (benim ısrarlarımla) karım bazı itiraflarda bulundu, benimle evlenmeden önce erkek arkadaşına amını yalatmış, birkaç kez de götten vermiş. Bunları bana anlatırken, “Kızma ne olur kocacığım, bunları senle evlenmeden önce yaptım. Seni çok seviyorum!” diyordu. “Karıcığım bunda kızacak ne var ki?” dedim ve eski erkek arkadaşını bulmasını istedim. Karım da, “Zaten arasıra Sosyal Medyadan görüşüyoruz!” dedi. Karıma, “Sadece okadar mı?” diye sorunca, karım biraz sıkılarak, ona Webcamdan amını götünü gösterdiğini, onun da otuzbir çektiğini söyledi. Ben de karımı öperek, nekadar heyecanlandığımı, bunu birdaha yaptıklarında gizlice seyretmek istediğimi söyledim.

Neyse, haftasonu karım Webcam karşısında çırıl çıplak soyundu. Arkadaşı da küfürlü konuşarak, karımın amına götüne bakarak, 2 defa Otuzbir çekti boşaldı. Tabii onları izlerken ben de 2 defa boşaldım!

Artık bir üst Level‘e geçme ve karımı başka erkeklerle sikiştirme zamanı geldi. En kısa zamanda karımı sikiştireceğim, hem amından hem götünden. Ve bunu ilk sefer o çadır kampında yapacağım 🙂

Elleri siklerinde olan erkeklere zevkli 31 çekmeler!